Hermann Medizintechnik GmbH (Naši dodávatelia)

Spoločnosť Hermann Medizintechnik sme zaradili do portfólia našich dodávateľov predovšetkým pre ich kvalitné a cenovo dostupné laparoskopické nástroje. Dôraz na kvalitu je základnou filozofiou firmy Hermann Medizintechnik už od samotného založenia a práve preto sa dodnes väčšina výrobkov vyrába v meste Fridingen.

  • Výroba vo vlastnej továrni (Fridingen – Nemecko)
  • Tradícia výroby chirurgických nástrojov od roku 1961
  • Široký sortiment laparoskopických nástrojov

Nástroje spoločnosti Hermann Medizintechnik sú medzi chirurgami už niekoľko desaťročí cenené pre svoju vysokú kvalitu a jednoduché ovládanie.

Spoločnosť Hermann neponúka len chirurgické nástroje pre laparoskopiu, urológiu, artroskopiu a elektrochirurgiu, ale aj moderné endoskopické jednotky.

Dôkazom inovatívneho charakteru spoločnosti je fakt, že Hermann Medizintechnik ako prvý v Európe a druhý na svete začal roku 1969 výrobu nožníc z karbidu wolfrámu.

O spoločnosti

Hermann Medizintechnik GmbH je rodinnou spoločnosťou založenou v roku 1961 v meste Fridingen na juhu Nemecka. Jej produkty sú predávané vo viac ako 50 krajinách všetkých kontinentov. V roku 2005 bola založená dcérska spoločnosť vo Švajčiarsku. V súčasnej dobe spoločnosť riadi už tretia generácia rodiny Hermannových. Takejto úspešnej histórie by nebolo možné dosiahnuť bez odvahy inovovať a túžby neustále sa zlepšovať.

Laparoskopia a endoskopia

Spoločnosť Hermann Medizintechnik sme zaradili do portfólia našich dodávateľov predovšetkým pre ich kvalitné a cenovo dostupné laparoskopické nástroje. Aj napriek širokému portfóliu štandardných nástrojov nie je problém vytvoriť nástroj presne podľa požiadaviek klienta. Veľkou výhodou je tiež vzájomná kompatibilita jednotlivých častí nástrojov a ich ľahká obsluha.

Kvalita

Dôraz na kvalitu je základnou filozofiou firmy Hermann Medizintechnik už od samotného založenia a práve preto sa dodnes väčšina výrobkov vyrába v meste Fridingen. Na jednotlivé časti laparoskopických nástrojov je použitá mimoriadne odolná povrchová úprava. Spoločnosť prechádza pravidelne certifikáciou ISO 13485 a tiež zhodou s európskou smernicou o zdravotníckych pomôckach European Medical Devices Directive 93/42/EEC, príloha 2.


Hermann Medizintechnik GmbH

Württemberger Straße 26

78567 Fridingen