Nopa instruments Medizintechnik GmbH (Naši dodávatelia)

Nopa instruments Medizintechnik GmbH je významný nemecký dodávateľ chirurgických a endoskopických nástrojov, pôsobiaci vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Spoločnosť Nopa sme zaradili do portfólia našich dodávateľov predovšetkým pre ich vynikajúce nástroje pre odbory gynekológie a ORL.

  • Vynikajúce nástroje pre odbory gynekológie a ORL
  • Krátke dodacie lehoty vďaka skladovým zásobám
  • Kvalita testovaná vo vlastnom skúšobnom laboratóriu

Nopa instruments Medizintechnik GmbH je významný nemecký dodávateľ chirurgických a endoskopických nástrojov, pôsobiaci vo viac ako 120 krajinách po celom svete.

Aj napriek svojej širokej ponuke (viac ako 16 000 položiek) je táto spoločnosť schopná zaručiť väčšinu sortimentu skladom a garantovať tak krátke dodacie lehoty.

Vysoká kvalita produktov je pravidelne testovaná vo vlastnom skúšobnom laboratóriu.

O spoločnosti

Nopa instruments Medizintechnik GmbH bola založená roku 1982 Norbertom a Monikou Pauli v meste Tuttlingen. Od samotného založenia bolo cieľom spoločnosti poskytovať široký výber kvalitných chirurgických nástrojov za prijateľné ceny. Od roku 1990 ponúka NOPA intruments endoskopické nástroje a neustále pracuje na rozširovaní skladových zásob.

Kvalita

V roku 1995 získala spoločnosť NOPA instruments, ako jedna z prvých firiem v oblasti zdravotníckej techniky, certifikáciu podľa ISO 9001 a EN 46001. Neskôr boli tieto osvedčenia doplnené dnes už štandardnou ISO 13485. Vysoká kvalita produktu je zabezpečovaná nielen starostlivým výberom materiálov, ale tiež pravidelným overovaním produktov vo vlastnom testovacom centre.


Nopa instruments Medizintechnik GmbH

Weilatten 7 – 9

D – 78532 Tuttlingen