PMS Precision Medical Specialities GmbH (Naši dodávatelia)

Spoločnosť PMS GmbH bola založená roku 1988 s cieľom špecializovať sa na výrobu a predaj tých najjemnejších chirurgických nástrojov. Ak hľadáte kvalitné nástroje pre očnú chirurgiu , sú tieto produkty vašou správnou voľbou.

  • Kvalita bez kompromisov
  • Skvelý pomer cena/výkon
  • Tradícia vo výrobe nástrojov pre oftalmológiu a mikrochirurgiu

Spoločnosť PMS je jedným z popredných výrobcov chirurgických nástrojov zameraných na oftalmológiu , ORL , mikro a neurochirurgiu

V Českej republike úspešne predávame produkty tejto spoločnosti už od roku 2000. Na základe vynikajúcich skúseností s týmto výrobcom sme sa rozhodli ponúknuť vám jeho produkty tiež na Slovensku, kde od roku 2016 pôsobíme ako výhradný distribútor.

U našich zákazníkov patria nástroje PMS medzi obľúbené najmä pre svoju prijateľnú cenu a vysokú kvalitu.

Ak hľadáte kvalitné nástroje pre očnú chirurgiu , sú tieto produkty vašou správnou voľbou.

O Spoločnosti

História spoločnosti siaha až do roku 1988, kedy bola založená spoločnosť PMS GmbH s cieľom špecializovať sa na výrobu a predaj tých najjemnejších chirurgických nástrojov. Nie je náhodou, že sa táto spoločnosť nachádza vo svetovom centre pre výrobu lekárskych nástrojov a prístrojov v meste Tuttlingen. PMS je vo svete známa predovšetkým v oblasti jemných chirurgických nástrojov pre oftalmológiu, ORL, mikro-neurochirurgiu a tiež plastickú a rekonštrukčnú chirurgiu.

Systém kontroly kvality

Dôraz na kvalitu je kladený po celú dobu výrobného procesu, od dizajnu nástrojov cez výber kvalitnej lekárskej nerezovej ocele, po dodržiavanie prísnych noriem vo výrobnom procese, vrátane výstupnej kontroly a expedície výrobkov zákazníkovi.

PMS zaručuje vynikajúcu kvalitu vďaka moderným obrábacím centrám, certifikáciám ISO 9001:2000/EN 13485:2003, a tiež zhodou s európskou smernicou o zdravotníckych pomôckach European Medical Devices Directive 93/42/EEC, príloha 2.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť PMS podporuje už niekoľko rokov lokálne i medzinárodné humanitárne projekty s cieľom podporiť ľudí v krajinách postihnutých hladom, chudobou a nestabilitou. Veríme, že aj toto je dobrý dôvod na spoluprácu s PMS.

PMS Precision Medical Specialities GmbH

Kreuzstrasse 5 · D-78532 Tuttlingen

PO Box 4607 · D-78511 Tuttlingen