REDA Instruments GmbH (Naši dodávatelia)

REDA Instruments GmbH bola založená roku 1990 v Tuttlingene ako firma špecializujúca sa na distribúciu štandardných chirurgických nástrojov a prístrojov. V súčasnej dobe má táto spoločnosť už celosvetovú pôsobnosť a je významným dovozcom do USA.

  • Široký výber chirurgického inštrumentária
  • Kvalita Made in Germany overená zákazníkmi po celom svete
  • Rýchle dodanie väčšiny nástrojov

Chirurgické nástroje spoločnosti REDA Instruments GmbH sú základným stavebným kameňom nášho sortimentu. Vysoká kvalita, široký sortiment a dostatočné skladové zásoby sú hlavnými prednosťami tejto celosvetovo uznávanej spoločnosti.

S firmou REDA spolupracujeme už od založenia 3B instruments v roku 1994 a tiež vďaka nej sme sa stali úspešnými dodávateľmi chirurgických nástrojov v Čechách a na Slovensku.

O Spoločnosti

REDA Instruments GmbH bola založená roku 1990 v Tuttlingene ako firma špecializujúca sa na distribúciu štandardných chirurgických nástrojov a prístrojov. V súčasnej dobe má táto spoločnosť už celosvetovú pôsobnosť a je významným dovozcom do USA a Ázie. Vynikajúca kvalita, prepracovaný proces logistiky a široký sortiment sú zárukou dobrého rozvoja firmy aj do budúcnosti.

Kvalita

Viac ako 3 000 spokojných zákazníkov po celom svete sú dôkazom vysokej kvality chirurgického inštrumentária. Produkty spoločnosti REDA sú svojou kvalitou porovnateľné s prémiovými značkami a práve precíznosť Made in Germany patrí medzí hlavné piliere firemnej stratégie. Normy ISO13485 a EC certifikácie sú samozrejmosťou.


REDA Instruments GmbH

Gänsäcker 34

D-78532 Tuttlingen

Commercial Register: District Court Tuttlingen – HRA 626