RZ Medizintechnik GmbH (Naši dodávatelia)

Spoločnosť RZ Medizintechnik patrí bezpochyby k našim najinovatívnejším dodávateľom. Nástroje pre plastickú chirurgiu a artroskopiu sú hlavným dôvodom, prečo sa spoločnosť RZ Medizintechnik radí medzi našich dodávateľov.

  • Vysoko kvalitné a cenovo dostupné nástroje
  • Keramický povrch nástrojov CERA-CUT
  • Vynikajúce nástroje pre artroskopiu a plastickú chirurgiu

Spoločnosť RZ Medizintechnik patrí bezpochyby k našim najinovatívnejším dodávateľom. Mnoho svetoznámych spoločností využíva vysokú kvalitu produktov tejto spoločnosti pre kooperatívnu výrobu.

O spoločnosti

RZ Medizintechnik je rodinnou firmou založenou pánom Rainerom Zubrodom v roku 1994. Pre svoju schopnosť vyvíjať a predávať len vysoko kvalitné nástroje je táto spoločnosť uznávaná po celom svete. Mnoho známejších spoločností využíva firmy RZ na výrobu nástrojov, ktoré potom predáva pod vlastnou značkou za rádovo vyššie ceny. Zákazníci iste ocenia, že aj napriek neustálym inováciám si produkty RZ zachovávajú intuitívne ovládanie a práca s nimi je tak veľmi jednoduchá.

Všeobecná chirurgia

Inovatívny charakter spoločnosti je dobre znateľný tiež v kategórii chirurgických nástrojov. Nástroje pre plastickú chirurgiu a artroskopiu sú hlavným dôvodom, prečo sa spoločnosť RZ Medizintechnik radí medzi našich dodávateľov. RZ spoločne s chirurgami po celom svete vyvíja nové nástroje pre špeciálne chirurgické techniky. Široký výber viac ako 15 000 nástrojov pre otvorenú chirurgiu je zárukou, že si vyberie naozaj každý

Endoskopia

Viac ako 20 rokov je spoločnosťou RZ kladený dôraz na presnosť a kvalitu s cieľom zachovať dlhú životnosť nástroja. Používanie FullHD technológií a optických vlákien s vysokým rozlíšením je samozrejmosťou. Medzi najvydarenejšie inovácie patrí využívanie keramického povrchu napríklad na laparoskopických nožniciach. Vďaka modernému výrobnému procesu a výberu tých najkvalitnejších materiálov majú všetky nástroje vysokú kvalitu pri zachovaní atraktívneho pomeru cena/výkon.

Kvalita a certifikácia

Požiadavka na dlhú životnosť endoskopických nástrojov je zohľadnená už pri ich dizajne. Kvalita a precízne prevedenie nástroja je neoddeliteľnou súčasťou filozofie tejto spoločnosti, preto sú certifikácie EN ISO 13485:2012 + AC:2012 štandardom.

Video – pasivace